ART / Lithographs / Litografier 4892507
nr 489 2507
Litografier
Lenght: ()
Portfölj 'Nordens ljus', nr 42, fem litografier, samtliga signerade. (Jordi Arkö, Hans Hamngren, Nils Kölare, Philip von Schantz, Ulf Wahlberg)
300
SEK 2800
Monday October 8 2007
at 16:00:00
500 kr
hidden*
850 kr
1.200 kr