ART / Sculptures and works of art / Sculpture 4397046

nr 439 7046

SCULPTURE

Lenght: ()

Madonnastatyett, i Etui, replika, höjd: 22 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], höjd: 21

300

SEK 550

Monday November 20 2006
at 17:48:25