KONST / Litografier / Litografi 14834039

nr 1483 4039

Harry Kampf

(1926-1989), Sverige

Litografi, Signerad 1980, numrerad 20/100, "Väster bron", bildmått. Ca 34x42,5, yttermått inklusive ram. Ca 43,5x51,5 cm

Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.

måndag 22 augusti 2022
kl 19:51:32

Harry Kampf

Läs mer om Harry Kampf