KONST / Litografier / Litografi 11564013
nr 1156 4013
Georges Braque
(1882-1963), Frankrike
Litografi, "Marine Noir", stämpelsignerad, numrerad 286/400, motivet: 49,5x72,5
Kondition: fuktskador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:32:44
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr
Georges Braque
Läs mer om Georges Braque