KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306406
nr 1630 6406
Elin Höglund-Svanholm
(1914-2010), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 61x49 cm, yttermått inklusive ram: 67x55 cm
Elin Höglund-Svanholm, svensk bildkonstnär född 1914, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:36:11
100 kr
150 kr
200 kr
Elin Höglund-Svanholm
Läs mer om Elin Höglund-Svanholm