ART / Lithographs / Litographs in colors 17474168

nr 1747 4168

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

2 pcs, Bengt Lindström (1925-2008), Sweden. Signed, numbered EA. Litograph in colors. Sheet: 80x57, bär dedikation, oramade lösa blad,

LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Signerad, numrerad EA. Färglitografi. Bladets mått: 80x57, bär dedikation, oramade lösa blad

Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.

Yes

700

SEK 300

Monday December 8 2025
at 18:57:58

8/12 18:52:58 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Bengt Lindström

Read more about Bengt Lindström