ART / Lithographs / Gouache 14413360
nr 1441 3360
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Anette Englund (b. 1954), Sweden. Kvinna med vas. Signed. Image dimensions: ca 31x21 cm. Sheet: 45x34 cm, unframed,
GOUACHE, Kvinna med vas. Signerad. Bildmått: ca 31x21 cm. Bladets mått: 45x34 cm, oramad
Anette Englund, Swedish painter born 1954.
Monday January 10 2022
at 18:43:26
Gouache