ART / Lithographs / Litograph in colors 8258553
nr 825 8553
Hans Ekvall
(f. 1918), Sverige
Hans Ekvall (b. 1918), Old Town, 124/280, subject size: 37 x 50,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Hans Ekvall (f. 1918), Gamla Stan, 124/280, motivets mått: 37 x 50
Hans Ekvall, born 1918, Swedish painter.
400
SEK 600
Monday May 6 2013
at 20:45:19
300 kr
300 kr
400 kr
400 kr
500 kr
500 kr