KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13579048
nr 1357 9048
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
Blyerts, "Stockholm från Västerbrons södra del". Signerad, daterad 1939. Motivet: 15x19 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:47:43
23/10 15:06:36
- Klassiska
26 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg