MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 12555616
nr 1255 5616
MIRROR
träram, inlaid woodwork, early 20th century, 85x108,
träram, intarsia, tidigt 1900-tal, 85x108
Condition: slitage
800
SEK 300
Monday May 20 2019
at 20:35:07
17/5 22:26:29
17/5 22:28:24