KONST / Litografier / Färglitografi 16873418

nr 1687 3418

Färglitografi

Hanna Dilian, Kolorerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), stad. Färglitografi, bildmått: 39x24 cm, yttermått inklusive ram: 51x36 cm. Signerad

Kondition: skadad ram

Utrop:

300 kr

måndag 17 mars 2025
kl 19:56:46