MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bookend 11482246

nr 1148 2246

BOOKEND

ett pairs, konstmassa, bemålade, höjd: 18 cm, slitage, skador.

ett par, konstmassa, bemålade, höjd: 18 cm

Condition: slitage, skador

SEK 350

Monday December 4 2017
at 20:40:56