KONST / Litografier / Färglitografi 3284307
*
nr 328 4307
Mogens Balle
(1921-1988), Danmark
Färglitografi, Mogens Balle, 1963, 62/170 50x66
Mogens Balle, dansk målare född 1921, död 1988.
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 september 2004
kl 16:00:00
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk danska europa färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mogens balle norden skandinavien skandinavisk
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Mogens Balle
Mogens Balle, dansk målare född 1921, död 1988.
nr 328 4307
Mogens Balle
(1921-1988), Danmark
Färglitografi, Mogens Balle, 1963, 62/170 50x66
Mogens Balle, dansk målare född 1921, död 1988.
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 september 2004 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk danska europa färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mogens balle norden skandinavien skandinavisk
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



