ART / Oil paintings / Oil painting 17454443
nr 1745 4443
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, dated -15, Vietnam, stadsbild. Oil on canvas, 99x140, unframed,
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -15, Vietnam, stadsbild. Olja på duk, 99x140, oramad
2000
SEK 1500
Monday December 1 2025
at 18:09:44
29/11 14:08:12