KONST / Litografier / Färglitografi 14256137
nr 1425 6137
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), "snösparvar". Färglitografi, bildmått: 32x47cm, yttermått inklusive ram: 47x61cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:11:01
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz