KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 7775094

nr 777 5094

Blyertsteckning

Rudberg, modell, signerad, 30x22

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 september 2012
kl 19:06:23

17/9 16:44:47 1      Vinnande bud