ART / Lithographs / Litographs in colors 17454235
nr 1745 4235
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
2 pcs, Berndt-Rune Jäverbrant (b. 1941), Sweden. Signed, numrerade, daterade, Stockholm, Sweden, litograph in colors, outer dimensions including frame: 46x58, 52x63 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Signerade, numrerade, daterade, Stockholmsmotiv, färglitografi, yttermått inklusive ram: 46x58,52x63 cm
600
SEK 150
Monday December 1 2025
at 18:09:39
1/12 16:19:17
100 kr
1/12 18:01:38
Berndt-Rune Jäverbrant
Read more about Berndt-Rune Jäverbrant