ART / Lithographs / Litograph in colors 7618077
nr 761 8077
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Signerad Deladi, 81/150, "Le Covral", subject size: 49x61,
Signerad Deladi, 81/150, "Le Covral", motivets mått: 49x61
800
SEK 300
Monday May 28 2012
at 18:41:19
28/5 15:35:49