FURNITURE / Chairs and Stools / Soffa + fåtölj 5671470
nr 567 1470
Soffa + fåtölj
Lenght: ()
50/60-tal, skinn
Condition: slitage
300
SEK 1900
Monday February 23 2009
at 17:06:08
1.500 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.800 kr