KONST / Litografier / Färglitografi 14088551

nr 1408 8551

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 25/205. Motivet: 61x42cm, yttermått inklusive ram: 80x59cm

måndag 19 juli 2021
kl 20:26:26

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd