ART / Lithographs / Litographs 7383189
nr 738 3189
LITOGRAPHS (F)
6 parts, Brusewitz, subject size: 13x35,
6 st, Brusewitz, motivets mått: 13x35
1000
SEK 700
Monday January 30 2012
at 19:33:35
30/1 19:24:07