KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914316

nr 1391 4316

Ulf Ålund

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, Ulf Ålund (f. 1948), Sverige. Signerad. Olja på duk, 68x33cm, yttermått inklusive ram: 85x50cm

Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:38:22

19/4 18:57:48 1      500 kr
19/4 19:58:01 2      Vinnande bud

Ulf Ålund

Läs mer om Ulf Ålund