ART / Lithographs / Giclée 13693688
nr 1369 3688
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Jan Rufelt (b. 1956), Sweden. "Fullmoon". Signed, numbered 99/100. Subject: ca h: 18 cm, Width: 25 cm, unframed,
Gicléetryck, "Fullmoon". Signerad, numrerad 99/100. Motivet: ca h: 18 cm, bredd: 25 cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, Swedish painter born 1956.
SEK 150
Monday December 21 2020
at 20:26:13
17/12 10:32:07
100 kr
21/12 17:28:02