KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12777299

nr 1277 7299

1700-tal, Landskap med ruin. Olja på duk, 39x31 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 30 september 2019
kl 18:15:55

30/9 17:36:56 1      Vinnande bud
30/9 17:40:57 1      Vinnande bud