ART / Lithographs / Litograph in colors 10201424
nr 1020 1424
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
2 pcs, Camilla Pyk (b. 1966), sheet: 62x44, lösa blad.
LITOGRAPH IN COLORS, 2 st, Camilla Pyk (f. 1966), bladets mått: 62x44
Condition: lösa blad
600
SEK 200
Monday February 22 2016
at 18:26:57
100 kr
150 kr
Camilla Pyk
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Read more about Camilla Pyk