KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17155178
nr 1715 5178
Stig-Ã…ke Lund
(f. 1932), Sverige
Stig-Åke Lund (f. 1932), Sverige, monogramsignerad, daterad-78. Blandteknik, bildmått: 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 45x39
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 19:15:42
2/8 08:23:04
Stig-Ã…ke Lund
Läs mer om Stig-Ã…ke Lund