KONST / Litografier / Färglitografi 13914261

nr 1391 4261

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad Varroha, 60 ex. Motivet: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 57x77 cm

måndag 19 april 2021
kl 20:49:39