ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 4036007
nr 403 6007
Märtha Bolin-Clason
(1902-1988), Sverige
Lenght: ()
Akvarell, Märtha Bolin-Clason (1902-1988), 'Vålådalen, Jämtland', signerad och daterad 1933, 56 x 47
SEK 550
Monday April 3 2006
at 16:00:00
Märtha Bolin-Clason
Read more about Märtha Bolin-Clason