KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17035091
nr 1703 5091
Carl Erik Bodén
(1909-2003), Sverige
Årstider. Signerad. Blandteknik, bildmått: 22x21 cm, yttermått inklusive ram: 37x34 cm
Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.
Utrop:
500 kr
måndag 26 maj 2025
kl 18:04:06
Carl Erik Bodén
Läs mer om Carl Erik Bodén