KONST / Litografier / Färglitografi 13732031

nr 1373 2031

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Färglitografi, Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Signerad, numrerad 106/260, Djurgårdsfärjan. Motivet: 39x48cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:34:19

15/1 10:22:31 1      300 kr
18/1 19:59:15 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg