ÖVRIGT / Diverse / Ymnighetshorn 10739491
nr 1073 9491
Ymnighetshorn
omkring sekelskiftet 1900, höjd: 65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 december 2016
kl 20:44:29
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr