MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Cornucopia 10739491

nr 1073 9491

CORNUCOPIA

omkring sekelskiftet 1900, height: 65 cm, wear, damages.

omkring sekelskiftet 1900, höjd: 65 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 1200

Monday December 5 2016
at 20:44:29