KONST / Litografier / Färglitografi 15018518

nr 1501 8518

Igge Karlsson

(1932-2009), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 37/260, daterad -82 cm, yttermått inklusive ram: 72x57 cm

Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 november 2022
kl 19:22:04

4/11 01:22:29 1      100 kr
7/11 19:16:33 2      Vinnande bud

Igge Karlsson

Läs mer om Igge Karlsson