KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14193428
nr 1419 3428
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Fjäril. Signerad, daterad -95. Blandteknik, bildmått: 25x17, yttermått inklusive ram: 41x32 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:55:52
20/9 18:16:48
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu