KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14193428

nr 1419 3428

Helmer Avasalu

(1908-2000), Sverige

Fjäril. Signerad, daterad -95. Blandteknik, bildmått: 25x17, yttermått inklusive ram: 41x32 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 september 2021
kl 18:55:52

20/9 18:16:48 1      Vinnande bud

Helmer Avasalu

Läs mer om Helmer Avasalu