KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16816248
nr 1681 6248
Stig Norbro
(1935-2024), Sverige
Oljemålning, "Autumn birds". Collage. Signerad, daterad -99, oramad, 125x122 cm
Kondition: slitage, skador
Stig Norbro, svensk bildkonstnär född 1935, död 2024.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 februari 2025
kl 19:38:03
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr