KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12861429

nr 1286 1429

Stig Borglind

(1892-1965), Sverige

Etsning, Månuppgång. Signerad. Motivet: 22x26 cm

Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:26:19

Stig Borglind

Läs mer om Stig Borglind