ART / Lithographs / Litograph in colors 8983025
nr 898 3025
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Victor Sparre, 30/95, -90, sheet: 72x53,
Victor Sparre, 30/95, -90, bladets mått: 72x53 oramad
3000
SEK 1500
Monday June 2 2014
at 18:23:53
1/6 23:37:05