KONST / Litografier / Färglitografi 8873065

nr 887 3065

Färglitografi

Nils Kölare (1930-2007), 105/260, signerad. , motivet: 46x74

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 april 2014
kl 19:36:11

12/4 22:30:34 1      500 kr
14/4 19:31:11 2      Vinnande bud