KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099014

nr 1409 9014

Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Pioner i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:14:07

2/8 16:21:07 1      Vinnande bud