ART / Oil paintings / Oil painting 11521014
nr 1152 1014
Carl Deelsbo
(1892-1990), Sverige
Carl Deelsbo (1892-1990), Sverige. Salita san Bernardo, Lavagna, signerad, olja på pannå, 55x46 cm. Proveniens familjen Deelsbo,
OIL PAINTING, Salita san Bernardo, Lavagna, signerad, olja på pannå, 55x46 cm. Proveniens familjen Deelsbo
Carl Deelsbo, born 1892, dead 1990, Swedish painter and graphic artist.
800
SEK 100
Monday December 11 2017
at 18:22:47
11/12 15:38:19
Carl Deelsbo
Read more about Carl Deelsbo