KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11978091
nr 1197 8091
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Utsikt mot Riddarfjärden, Stockholm, signerad. Motivet: 27x41
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:50:16
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg