KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13382482

nr 1338 2482

Akvarell

A E Howarth, Signerad, landskap med hus, 16x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:49:29

15/7 14:55:56 1      100 kr
27/7 18:44:27 2      Vinnande bud