ART / Lithographs / Färglitografier i mapp 16323030
nr 1632 3030
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. "Svensk söndag". Signed, litograph in colors, numbered 158/270, dated - 79, bladens mått 48x63, mappens mått: 49x64 cm, oramade lösa blad,
Färglitografier i mapp, "Svensk söndag". Signerad, färglitografi, numrerad 158/270, daterad - 79, bladens mått 48x63, mappens mått: 49x64 cm, oramade lösa blad
Stig Claesson Slas, born 1928 in Stockholm, dead 2008, Swedish painter.
700
SEK 400
Monday July 15 2024
at 19:37:42
300 kr
350 kr
Stig Claesson Slas
Read more about Stig Claesson Slas