KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandeknik 8873397

nr 887 3397

Gösta Werner

(1909-1989), Sverige

Blandeknik , Gösta Werner (1909-1989), Båtmotiv, signerad. 12x17

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 14 april 2014
kl 18:25:13

Gösta Werner

Läs mer om Gösta Werner