ART / Oil paintings / Oil painting 11944397
nr 1194 4397
OIL PAINTING
19th century, Fiskebåtar i solnedgång. Signerad H Dawson. Olja på plåtpannå, 26x36 cm,
1800-tal, Fiskebåtar i solnedgång. Signerad H Dawson. Olja på plåtpannå, 26x36 cm
2000
SEK 1100
Monday July 30 2018
at 20:52:03
26/7 00:12:20
1.000 kr
30/7 19:18:35