ART / Sculptures and works of art / Wooden sculptures 10291553
nr 1029 1553
WOODEN SCULPTURES
14 pieces, monterskåp Teak,
14 st, monterskåp Teak
Condition: skador, lagningar
800
SEK 400
Monday April 4 2016
at 20:51:31
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr