MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 10129032

nr 1012 9032

MIRROR

Victorian style, 110x115, wear, damages.

nyrokoko, 110x115

Condition: slitage, skador

6000

SEK 2600

Monday January 18 2016
at 20:56:16

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.