KONST / Litografier / Färglitografi 14632060
nr 1463 2060
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 254/375, kroginteriör. Färglitografi. Bladets mått: 45x30cm, yttermått inklusive ram: 65x50cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:27:33
25/4 20:22:33
25 apr