KONST / Litografier / Färglitografi 13095335
nr 1309 5335
Färglitografi
Humberto Couet. Signerad, numrerad 327/360, "Livets väg", bladets mått: 51x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:33:08
300 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)