KONST / Litografier / Färglitografi 11482527
nr 1148 2527
Rune Söderqvist
(1935-2014), Sverige
Färglitografi, Three-Way 4, signerad och numrerad 29/100, motivet: 66x90
Rune Söderqvist, svensk bildkonstnär född 1935, död 2014.
Utrop:
500 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:24:02
Rune Söderqvist
Läs mer om Rune Söderqvist