KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989134
nr 1598 9134
Gustav Stenberg (f. 1924), Sverige. Signerad, "Vinterdag". Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:23:38
19/2 18:07:57